Gigabyte AORUS FO32U EK1 | 31.5 " | OLED | 165 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadGigabyte
- Mudel: AORUS FO32U EK1
- Saadavus: 1
-
886€
Gigabyte AORUS FO32U EK1 | 31.5 " | OLED | 165 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 31.5 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 580.00 mm |
| Gross weight | 13.15 kg |
| Gross width (mm) | 980.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Net weight | 8.53 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 4420.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | AORUS FO32U EK1 |
| Reaktsiooniaeg | 0.03 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 4.62 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 18W |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gigabyte aorus fo32u ek1 315 oled 165 hz 003 ms 3840 x 2160 pixels 250 cdm hdmi ports quantity 2, aorus fo32u ek1, gigabyte, monitorid








